Dieter Sermeus - directeur - dieter.sermeus@lier.be

Dieter Sermeus

An-Sofie Gysemans - programmatie jeugd, senioren, scholen - an-sofie.gysemans@lier.be 

An-Sofie Gysemans

Dominique Mondelaers – avondprogrammatie - dominique.mondelaers@lier.be

Dominique Mondelaers

Lieve Van Houtven - beleid - lieve.vanhoutven@lier.be

Lieve Van Houtven

Stefanie Laenen - promotie en communicatie - stefanie.laenen@lier.be

Stefanie Laenen

Els Verhaert – evenementen - els.verhaert@lier.be

Els Verhaert

Veerle Sciffer – onthaal en administratie - veerle.sciffer@lier.be

Veerle Sciffer

Kathleen Daans – onthaal en administratie - kathleen.daans@lier.be

Kathleen Daans

Martine Van Gorp – onthaal en zaalverhuur - martine.vangorp@lier.be

Martine Van Gorp

Thomas Boon – grafisch ontwerp - thomas.boon@lier.be

Thomas Boon

Joke Beeckmans - UiTPAS - joke.beeckmans@lier.be

Joke Beeckmans

Kris Obbers – IT - kris.obbers@lier.be

Kris Obbers

Gunther De Backer – hoofd techniek - gunther.debacker@lier.be

Gunther De Backer

Sven Van den Broeck – techniek - sven.vandenbroeck@lier.be

Sven Van den Broeck

Joey Brocken – techniek - joey.brocken@lier.be

Joey Brocken

Werner Keynen – techniek - werner.keynen@lier.be

Werner Keynen

Eddy Celis – techniek - eddy.celis@lier.be

Nathalie Van den Broeck – poets - nathalie.vandenbroeck@lier.be

Nathalie Van den Broeck

Najia Cherkaoui – poets - najia.cherkaoui@lier.be

Vrijwilligers

Mia Moons, Liliane Verellen, Leen Van Hilst, Hildegard Verhoeven, Fien Van Houtven, Ludo Kennis, Gonda Aerts, Mia Baetens, Mia Rosseel, Juleke Cole, Eddy Mergits, Lut Engels, Monique Jonkergouw, Dave Verelst, Paulette Muyldermans, Jelle Claes, Joke Wynants, Paul Beeckmans
FOTOGRAFEN
Paul Deroo en Patrik Feijen

Vzw Prolier

Rik Ameloot, Ivo Andries, Ella Cornelis, Walter Crocaerts, Philip De Koninck, Luc De Visscher, Bart De Vos, Kristel Dierckx, Gerrit Dyck, Hilde Frateur, Filip Goemans, Annemie Goris, Gilbert Heuten, Alix Hoefkens, Koen Kerckhofs, Nadia Lenaerts, Roger Meeuwis, An Mortelmans, Mara Op De Beeck, Kris Peeters, Ilse Schorrewegen, An Sluydts, Patrick Tersago, Wim Theunis, Dirk Van den Bosch, Peter Van Hoof, Anny Van Peborgh, Paul Van Steenkiste, Sarah Van Tendeloo, Rik Verwaest, Frans Verzwyvel, Josée Vissers, Christina Wagner, Jef Wellens, Joke Wijnants

ja ik wil vrijwilliger worden!
DELEN VIA