Dirk Couvent - directeur - dirk.couvent@lier.be

Els Verhaert – programmatie - els.verhaert@lier.be

Els Verhaert

Dominique Mondelaers – programmatie - dominique.mondelaers@lier.be

Dominique Mondelaers

Stefanie Laenen - promotie en communicatie - stefanie.laenen@lier.be

Stefanie Laenen

Lien Smets - evenementencoördinator - lien.smets@lier.be 

Karin Van Asch – evenementen - karin.vanasch@lier.be

Veerle Sciffer – onthaal en administratie - veerle.sciffer@lier.be

Veerle Sciffer

Kathleen Daans – onthaal en administratie - kathleen.daans@lier.be

Kathleen Daans

Martine Van Gorp – onthaal en zaalverhuur - martine.vangorp@lier.be

Martine Van Gorp

Sebastian Boon – grafisch ontwerp - sebastian.boon@lier.be

Kris Obbers – IT - kris.obbers@lier.be

Kris Obbers

Eva Van Eynde – consulent lokaal cultuurbeleid - eva.vaneynde@lier.be

Sven Van den Broeck – techniek - sven.vandenbroeck@lier.be

Sven Van den Broeck

Joey Brocken – techniek - joey.brocken@lier.be

Joey Brocken

Tim Van Daele – productiecoördinator - tim.vandaele@lier.be

Mohamed Boulahnoud - poets - mohamed.boulahnoud@lier.be

Vrijwilligers

Mia Baetens, Paul Beeckmans, Jelle Claes, Juleke Cole, Danielle Delcart, Catharina De Peuter, Stefan Geuens, Gerda Houben, Monique Jonkergouw, Ludo Kennis, Eddy Mergits, Catherine Meulemans, Mia Moons, Paulette Muyldermans, Mia Rosseel, Leen Van Hilst, Fien Van Houtven, Rudi Verbruggen, Hilde Verelst, Hildegard Verhoeven, Hubert Luypaers, Diane Wuyten, Diane Van Lier

FOTOGRAFEN
Paul Deroo en Patrik Feijen

Vzw Prolier

Mia Baetens, Nick Ceulemans, Herwig Claes, Karl Clockaerts, Bernard Le Boudec, Nadia Lenaerts, Kris Peeters, An Sluydts, Stijn Trauwaen, Tom Van Hoof, Luc Vanrusselt, Jef Wellens, Ivo Andries, Rik Verwaest, Rik Ameloot, Nathalie Belmans, Karin Beullens, Jelle Claes, Philip De Koninck, Kristel Dierckx, Filip Goemans, Dirk Van den Bosch, Dirk Van de Peer, Paul Van Steenkiste, Anke Verlinden, Joke Wynants, Bart Verhoeven, Els Van Weert, Walter Crocaerts, Lesley Taelman, Sam Gysels, Josée Vissers, Rita Lodewyckx, Christel Van den Plas, Mara Op De Beeck, Christina Wagner, Marleen Jacobs, Wim Theunis, Frans Verzwijvel

ja ik wil vrijwilliger worden!
DELEN VIA